Detail akce

;

Učení s koncertem Mantrovníků a oslavy nového Čínského roku 2024

10.2.2024, 10:00 – 22:00, Trpišov

 

Termín

10.2.2024 od 10:00 do 18:00 je učení.

Večerní oslava Silvestra s hraním od Mantrovníků bude od 19:00 do 22:00

Místo

Trpišov, bude upřesněno a zasláno emailem před konáním akce

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé

Cena

Za učení 2.150,- (+ příspěvek na večerní koncert Mantrovníků min. 300,- v hotovosti na místě)

Je možné přijet pouze na silvestrovský večer s koncertem, v tom případě je cena 150,- (+ příspěvek min. 300,- na Mantrovníky v hotovosti na místě)

Program

10.2. proběhne celodenní seminář, který bude přípravou na seminář s rinpoche Tulku Lobsangem, který proběhne o měsíc déle. Zároveň se budu snažit předat a ukázat, jak je možné řešit komplikované situace v našem životě, kterých mi život nachystal dostatek. Díky tomu jsem objevila mnoho možnosti, jak se dají řešit a jak nám krizové situace pomáhají v objevování kým jsme.

Na konci celodenního semináře si povíme, co nám rok Draka po 10.2.2024 může přinést, a na co bychom se v tomto roce měli zaměřit. Jelikož přerod nového čínského roku je právě 10.2., tak to hned následně po semináři oslavíme večerním mantrováním společně s Mantrovníky. Pokud plánujete s námi být a mantrovat, tak je pak možnost využít přespání v objektu konání akce. Místo konání Vám bude zasláno e-mailem.

V ceně je pronájem prostor, učení a strava (oběd a večeře). Je možné, pokud budete chtít, dovézt s sebou něco dobrého na večerní Silvestr k rautovému stolu. 

Pokud chcete přijet pouze na večerní koncert a přechod do nového roku, platí se na místě příspěvek na pronájem sálu 150,- a není třeba se přihlašovat, plus příspěvek na Mantrovníky (300,- v hotovosti na místě). 

Pokud budete chtít zajistit ubytování, napište nám to do objednávky a my vám poskytneme kontakt, kde si můžete ubytování zajistit, pokud budou ještě volné kapacity. Ubytování si hradí každý sám.

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme si vzít s sebou níže vypsané věci, ať už jedete pouze na sobotu nebo na celý víkend:

– karimatku na cvičení, deku nebo spacák pro zakrytí u meditace
– uzavíratelnou láhev
– podsedák nebo polštářek, jelikož se sedí na zemi
– růženec nebo malu (popř. 108 korálků navlečených na šňůrce)
– psací potřeby + zápisník
– vhodný oděv (zejména u žen) na cvičení, tanec a mantrování

Fotky z předešlých akcí

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy