Odpolední setkání na téma: Tajemství bosenských pyramid

28.10.2023, Občerstvení Nové místo, Slatiňany 

Termín

28.10.2023 od 14:30 do 17:30

Místo

Občerstvení Nové Místo, U Cukrovaru 898, 53821, 538 21 Slatiňany

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 

Cena

790,- (V ceně přednášky je zahrnut školitel, prostor, lehké občerstvení včetně nápojů a dárek přímo z pyramid)

Detailní informace k akci

Pyramidy ke mne začaly promlouvat v roce 2022 a vyloženě si mne přitáhly v jedné z mojí dlouhých meditací. Tak jsem se v roce v 2023 vydala na průzkum těchto míst společně s kolegou, vědcem, který se zaobírá kvantovou fyzikou a zkoumali jsme místní neobvyklé úkazy.

Toto místo odhalilo mnoho neobvyklostí a to jak energeticky, fyzicky, tak i vědecky. Měli jsme tu čest se osobně potkat s archeologem Semirem Osmanagičem, PH.D., který objevil bosenské pyramidy a založil nadaci, díky které Bosenské pyramidy a léčivé tunely, odhalují svoje tajemství krok za krokem. Díky tomuto vzácnému setkání jsme si potvrdili výsledky našeho bádání s panem Osmanagičem a mohli jsme tak nasát jeho pohled, který je podložen dvacetiletým průzkumem.

Jelikož se v tomto místě objevuje mnoho abnormálních jevů, tak jsme se rozhodli udělat na toto téma přednášku 28.10. a v červnu 2024 se chystáme na týdenní pobyt v těchto léčivých místech společně s našimi klienty. Termín týdenního lečivého pobytu u pyramid bude v nejbližších týdnech vypsán a můžete se tak přihlásit i vy.

Na této přednášce odhalíme část tajemství Bosenských pyramid, informace o fungování pyramid nejenom v tomto místě. Dozvíte se výsledky našich měření a také měření pana Osmanagiče a uvidíte také videa a fotky z našeho výzkumu. Dobu přednášky odhadujeme na 2-3hodiny včetně meditace a naladění se na toto místo.

V ceně přednášky je: školitel, pronájem školících prostor, lehké občerstvení včetně nápojů, Dárek – keramický zářič ( vypálena hlína přímo z pyramidy) s uvnitř umístěným nabitým speciálním kamenem z pyramidy Slunce v hodnotě 300,-Kc od akademické malířky, která žije přímo na úpatí pyramidy Slunce

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Fotky z Bosenských pyramid

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy