Detail akce

;

Meeting s Nádí Palanisamy Chinnappou a koncertem Mantrovníků – JIŽ PROBĚHLO

6.6.2023 – 7.6.2023, Plástovice u Českých Budějovic

 

Termín

6.6.2023 od 15:00 do 7.6.2023 10:00

Místo

Stodola, Plástovice, Plástovice 5, Sedlec 373 48 (Jižní Čechy)

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Komunikace s Nádí Palanim probíhá v anglickém jazyce, překlad do ČJ zajištěn

Cena

Nezisková akce, na místě hrazen v hotovosti po příjezdu příspěvek cca 1.300 Kč – 1.600 Kč dle typu ubytování

 

Detailní informace k akci

Po několika letech uvítáme v České republice Nádí Palanisamy Chinnappu, čteče palmových listů. S touto vzácnou návštěvou z Indie se setkáme v krásném prostředí Stodoly Plástovice. Součástí programu bude meditace, abychom se všichni naladili, povídání o Indii včetně videodokumentace z naší poslední cesty do Indie, Fire pooja vedena samotným Nádí Palanim, která nás očistí od všeho negativního (velmi silný očistný obřad – doporučujeme dovézt si bílé oblečení na tento obřad). Společná vegetariánská večeře a na závěr nám zahrají úžasní kamarádi Mantrovníci. 

Součástí ceny je: Nezisková akce, na místě hrazen v hotovosti po příjezdu příspěvek cca 1.300 Kč za sál, nápoje, večeři, pozdní snack, snídani, příspěvek za pronájem prostor a koncert Mantrovníků včetně příspěvku pro překladatele. Za provedenou Fire pooju je vhodné nechat dobrovolný příspěvek pro Nádí Palaniho.

Možnosti ubytování: je k dispozici 20 lůžek v pokojích pensionu (za poplatek 300 Kč), po vyčerpání kapacity je možnost spát ve vlastním stanu, nebo v sále na vlastní karimatce (za poplatek 100 Kč).

Jak se na akci připravit: 3 dny před akcí je z důvodu očistného rituálu vhodné nepít alkohol, kávu, nejíst maso, sladké. 

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme si vzít s sebou níže vypsané věci, ať ať je váš pobyt komfortní.

– karimatku na meditaci, deku nebo spacák pro zakrytí u meditace, stan v případě, že nebudete chtít spát v budově
– podsedák nebo polštářek, jelikož se sedí na zemi
– pohodlné oblečení + bílé oblečení na očistný obřad
– oběťiny na Fire pooju (ovoce, květiny, vonné tyčinky, kokosy, med, čokoláda)
– psací potřeby + zápisník
– hygienické potřeby
– hotovost, pokud si budete chtít nakoupit nějaké bylinné produkty

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Fotky s Nádí Palanim a z cesty po Indii 2023

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy