Detail akce

;

Jógový večer s učením, pranajámou a meditací

14.6.2024, 18:00 – 20:00, Pardubice

 

Termín

14.6.2024 od 18:00 do 20:00

Místo

Pardubice, bude upřesněno a zasláno emailem před konáním akce

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé

Cena

390,- hrazená na místě

Program

– Výuka východní filozofie dle indických a tibetských nauk a odhalování nauky kým jsme

– Cvičení hatha jógy, qi Jung, Lu Jong

– Pránájáma (dechová cvičení)

– Očistná meditace

– Om healing

Vše je na tomto světě propojené a vše spolu souvisí. Pokud se necítím fyzicky dobře, tak to velmi úzce souvisí s psychikou a naopak. Je třeba rozumět svému tělu a chápat, co nám tělo naznačuje a říká. Na tomto sezení se budeme učit pochopit, co nám naše tělo a psychika říká. Díky tomu odhalíme i nastavení našeho podvědomí, které nám právě přes tělo a psyché nechává zprávy, kterým většinou nerozumíme.

Dále si budeme postupně osvětlovat nauky z Tibetu a východního indickeho učení, které jsem od mých mistrů na východě obdržela. Na těchto sezeních se vyladíme jak fyzicky, tak energeticky formou Hatha jógy, QI kungu a tibetského Lu Jongu, pranajámou a to vše meditativní plynulou pomalou formou. Ke konci vstoupíme do sebeléčebné meditace za podpory manter, které nám pomohou zvednout vibrace našeho vědomí a díky tomu se přiblížíme stavu objevování kým doopravdy jsme.

Co si vzít s sebou?

– deku pro zakrytí u meditace
– uzavíratelnou láhev
– podsedák nebo polštářek, jelikož se sedí na zemi
– psací potřeby + zápisník
– pohodlný oděv vhodný na cvičení

Fotky z předešlých akcí

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy