Detail akce

;

Jarní očistný pobyt – OBSAZENO

4.5.2023 – 8.5.2023, Malá Morava, Jeseníky

 

Termín

4.5.2023 od 18:00 do 8.5.2023 13:00

Místo

Chalupa na Vojtíškově – Malá Morava- Vojtíškov 20, Jeseníky | GPS chalupy: 50.10946N, 16.87379E

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé, není vhodné pro děti

Cena

5.690,-

Detailní informace k akci

Pokud toužíte vyčistit svoje tělo fyzicky i psychicky nebo se postupně zbavit nemocí či alergií, tak je pro vás vhodný jarní Qin Tam, kde se velmi intenzivně budeme věnovat očistám fyzického, mentálního a duchovního těla. Máme zarezervovaný krásný welness objekt s velmi dobrým sociálním zázemím, kde budeme praktikovat veškeré šatkarmy, které vychází z indické kultury a to například očista žaludku, střev, nosních dutin a jiné. Dále budeme prostřednictvím pránájámy, pasivních i aktivních meditací očišťovat naše duchovní tělo. Budeme cvičit jógu a prohlubovat yin ásány. Součástí očisty bude i ceremoniální saunování, rašelinové zábaly, koupele nohou v zásadité minerální vodě Meine Base, dlouhý OM healing a mnohé jiné. Dále očistíme svoje tělo pomocí uhlíků, kde se naučíme pracovat s horkem stejně tak, jako jsme se naučili na zimním Qin Tamu pracovat s chladem. Vyvrcholením bude dlouhá několikahodinová léčebná meditace, která bude posílena našimi šamany, kteří nám dodávají bylinky, které nám pomohou dostat se do nitra naší duše a poznat tak kým doopravdy jsme a můžeme tak objevit vzkazy naší duše.

Součástí ceny je: ubytování, 2x lektoři, vegetariánská očistná strava, veškeré očistné procedury (1x rašelinový zábal, meine base koupel nohou, očista – Moxa), dárek z Indie, sauna, bazén, všechny šatkarmy

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme si vzít s sebou níže vypsané věci, ať ať je váš pobyt komfortní.

– karimatku na cvičení, deku nebo spacák pro zakrytí u meditace
– uzavíratelnou láhev
– podsedák nebo polštářek, jelikož se sedí na zemi
– oblečení do přírody, čelovku
– voskovky barev (červená, oranžová, světle a tmavě žlutá, světle a tmavě zelená, světle a tmavě modrá, fialová, bílá)
– růženec nebo malu (popř. 108 korálků navlečených na šňůrce)
– psací potřeby + zápisník
– šátek na zakrytí očí
– hygienické potřeby
– plavky, 2x ručník, prostěradlo do sauny
– kdo má, tak ať si vezme Dandy na očistu dutin
– hotovost, pokud si budete chtít nakoupit nějaké bylinné produkty

Jak se na akci připravit

Je zapotřebí již týden před kurzem užívat produkty od společnosti Coral Club: coral Black walnut + Parafight ve zvýšené dávce 2-1-2 od každého. U váhy nad 90kg užívat 2-2-2 od každého + na konec kurzu mít nakoupené a připravené probiotika s prebiotiky a vitamíny s minerály Healthy Rytmus, které si můžete zakoupit na kurzu.

Pokud nejste zaregistrováni u společnosti Coral Club, produkty Vám zašleme nebo se můžete sami registrovat zde https://cz.coral.club/registration/ při registraci je třeba klubové číslo konzultanta 6328146 (bez toho vás to nepustí), díky bezplatné registraci získáte 20% slevu na jakýkoliv nákup bez nutnosti dále nakupovat.

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Fotky z předešlých akcí

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy