Detail akce

;

Jarní očistný pobyt

22.5.- 26.5, Dolní Morava

 

Termín

22.5.2024 od 19 hodin – 26.52024 cca 14 hodin

Místo

Dolní Morava – adresa bude upřesněna v e-mailu s instrukcemi

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 

Cena

5.990,- (ubytování, vegetariánská strava včetně nápojů)

Detailní informace k akci

Na jaře se jako vždy potkáme na očistném QT, kde se nyní budeme zaměřovat na fyzické čištění žaludku, žlučníku a střev. Fyzické tělo vyčistíme prostřednictvím šat karem, které jsem načerpala v Indii a letos k tomu navíc přidáme čistění žlučníku. Takže tento rok je skvělý i pro lidi, kteří se ještě pořád vnitřně nebo klasicky rozčilují a žlučník tak má nashromážděno nejenom mnoho žluči, ale též kamínků, které nám umocňují naší zatrpklost a naštvanost. Veškeré orgány postupně šetrně vyčistíme.

Letos na čištění potřebujeme více dní, jelikož též budeme důkladně čistit naše emoční tělo a budeme pracovat s naším vnitřním nastavením pomocí bylin, které nám zvědomí naše podprahové nastavení. Díky tomu se budeme moci ve svém životě opět o kousek posunout dál k pravému štěstí, pochopení a objevíme hlavně naše skryté programy, které nás mohou brzdit. Zároveň se naučíme techniky z čínské medicíny, jelikož v průběhu celého dne budeme praktikovat tuinu a masáže, které umocní čistící efekt celého těla v průběhu kurzu. Samozřejmě nás čekají hluboké ponory do meditací, čištění pomocí pranájmy a mantrovaní a holotropní dýchání.

Souhrn: V průběhu kurzu očistíme tělo očistnými technikami, stravou a bylinami, které jsou započítané v ceně kurzu. Poté se započne vyživení těla skrze probiotika s prebiotiky, vitamíny a minerály, které si sami dovezete nebo zakoupíte na kurzu a dále nastavíme tělo a mysl nově pomocí hlubinných meditací a bylinky, která nám umožní nový vhled na život.

Součástí ceny je: Ubytování, vegetariánská strava včetně nápojů, program.

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme si vzít s sebou níže vypsané věci, ať ať je váš pobyt komfortní.

– karimatku, boban na sezení, málu
– uzavíratelná láhev na pití, otevřená nádoba (miska) v objemu cca 1,5 l na pití pro výplach žaludku
– dvě deky, 3 velké ručníky, 2x malý ručník a 2x prostěradlo do sauny a na masáž (kdo má kartáč do sauny) + spacák na přikrytí, plavky
– pohodlné oblečení na cvičení a meditaci, hygienické potřeby, šátek na zakrytí očí
– voskovky, intuitivní nebo vykládací karty, psací potřeby + zápisník
– kdo má, tak si vezme svůj irigátor, konvičku na výplach dutin, dandy na praktikování šat karmy v dutině nosní, termofor a malou vaničku na nohy, jelikož budeme dělat i odkyselující koupele na plosky nohou
– dále si s sebou vezměte probiotika s prebiotiky, které již na kurzu začneme brát a též vitamíny a minerály (které bude možno zakoupit i na kurzu)
– hotovost, pokud si budete chtít nakoupit nějaké bylinné produkty

Jak se na akci připravit

Případné potravinové alergie je třeba hlásit 3 týdny před začátkem kurzu. Je plánovaná očistná strava – nejvíce pomocí zeleniny a pouze vegetariánská…

Je doporučeno již 14 dni před akcí nekonzumovat alkohol, sladké – sacharóza, maso a mléčné výrobky. Též je doporučen i intimní půst. Týden před akci doporučuji jen vegetariánskou odlehčenou stravu. 3 dny před zahájením akce prosím pijte denně 0,5litru – 1litru 100% jablečného moštu.

Pro zvýšení efektu 14 dní před kurzem doporučujeme: predčistit tělo pomocí produktu Parafight, Paracleans nebo ColoVada dle návodu užívání u každého z produktů, klidový režim před kurzem, aby tělo na očistu mělo dostatek síly a doporučuji též kvalitní dlouhý spánek před kurzem

Produkty od společnosti Coral Club si můžete objednat sami: Parafight ve zvýšené dávce 2-1-2 od každého. U váhy nad 90kg užívat 2-2-2 od každého + na konec kurzu mít nakoupené a připravené probiotika s prebiotiky a vitamíny s minerály Healthy Rytmus, které si následně můžete zakoupit na kurzu.

Pokud nejste zaregistrováni u společnosti Coral Club, produkty Vám zašleme nebo se můžete sami registrovat zde https://cz.coral.club/registration/ při registraci je třeba klubové číslo konzultanta 7366629 (pokud byste ho tam neměli předvyplněné, bez toho vás to nepustí dál), díky bezplatné registraci získáte 20% slevu na jakýkoliv nákup bez nutnosti dále nakupovat.

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Fotky s předešlé akce

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy