Desetidenní poutní cesta zaměřená na sebeléčení a tajemství bosenských pyramid 2024

30.6.2024 – 9.7.2024, Bosna a Hercegovina 

Termín

30.6.2024 – 9.7.2024

Místo

Tato poutní cesta začíná 30.6. ve Visoku, kde adresu penzionu pošleme po přihlášení a končí dne 9.7. v městě Medžugorje.

Pro koho

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 

Cena

23.950,- (v ceně je ubytování, polopenze, program, průvodcovství), doprava vlastní

Detailní informace k akci

Minulý rok 2023 byl ve znamení poutní očistné cesty po Indii a letos je již připravena poutní cesta po Bosně a Hercegovině. Na této cestě budou dvě hlavní místa, kde budeme pobývat a to ve městě Visoko, kde jsou úžasné a funkční pyramidy, které postupně všechny navštívíme. Toto místo se vyznačuje přespříliš vysokými hodnotami záporných iontů, které jsou velmi prospěšné našemu tělu. Vědci i námi je potvrzeno, že po hodinovém pobytu se tělo výrazně ozdraví z chronických problémů nebo se postupně započne samoléčebný efekt našeho fyzického těla a různých dlouhodobých nemocí, kde medikace již nezabírá.

Potkáme se osobně s objevitelem pyramid Semirem Osmanagičem, který nám povykládá zajímavosti o tomto místě a to nejenom ze zdravotního hlediska. Dále budeme pobývat v městě Medžugorje, kde budeme ubytováni v samotném centru, kde navštívíme nejenom unikátní sochu Ježíše, kterému z kolene tryská tekutina, která má uzdravující učinky, což do dnes nebylo vědci vysvětleno, ale dále navštívíme místo, kde se zjevila panenka Marie a mnoho dalšího.

V průběhu naší cesty navštívíme ojedinělá místa národních parků, přírodních vodopádů, dervišský klášter v Blagaji a krásné jeskyně Bijambare a jiné. Ve Visoku – parku Ravne bude probíhat výuka hatha jógy pod mým vedením společně s praktikami meditace. Tato cesta je vhodná pro všechny, kteří chtějí ozdravit své tělo, dozvědět se úžasné informace o pyramidální energii, chtějí pocítit velmi silné léčivé elektromagnetické účinky na svém těle a touží se dozvědět, jak je možné s těmito energiemi pracovat i u nás v ČR.

Organizační informace

V ceně je zahrnuto veškeré ubytování, strava – polopenze (snídaně a večeře, jelikož budeme na cestách a v těchto energiích uvidíte sami, že není potřeba jíst, jelikož se částečně aktivuje prána). Dále je v ceně zahrnuta přednáška od Semira Osmanagiče, každodenní vstupné do Tunelů Ravne po dobu 6-ti dnů a taktéž obdržíte očistný Ceremoniální obřad od šamana z pyramidy Draka. Pak je pro Vás připraveno jedno krásné prekvapení. Též je v ceně vstup do národního parku Bijambare + přednáška a tvoření u akademické malířky Evženie z Visoka nebo přednáška o umělecké kresbě od malířky Pavly z Visoka + vstup do dervišského kláštera v Blagaji, kde je EMG 97%.
Doprava, oběd a případné další dobrovolné aktivity nejsou zahrnuty v ceně.

Doprava je vlastní a doporučujeme jet větším autem, jelikož budeme jezdit do přírodních míst, kde je výhodou vyšší podvozek auta.

Co si vzít s sebou?

S sebou budete potřebovat čelovku, karimatku, deku, spacák, polštářek, pohodlné oblečení do přírody, pláštěnku, plavky, ručník, hygienické potřeby, pas, skládací nožík, osušku, bundu, jelikož v tunelech Ravne je pouze 10-15 stupňů a budeme tam někdy až dvě hodiny, podsedák, který má nepromokavou strukturu, oblečení na cvičení hatha jógy, hotovost v měně EUR nebo ideálně bosenské marky, popř. platební kartu.

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy