Detail akce

;

Čištění 4. čakry – PROBĚHLO

25.3.2023, 13:00 – 18:00, Jurta Počáply u Sezemic

 

Termín

25.3.2023, 13:00 – 18:00

Místo

Jurta Počáply u Sezemic

Pro koho

Vhodné pro každého, kdo si prošel 1., 2. a 3. čakrou a cítí, že je čas pracovat na další. 

Cena

1.990,- (při opakování sleva 45 %)

O čakrách

Mnozí jistě vědí, že není jen hmotné tělo, které vidíme, ale že existuje určitá energetika těla, která má velký vliv na to, jak se nám v životě daří, jaké máme bloky či omezení nebo jak je naše fyzické tělo zdravé či nikoliv. Významnými energetickými centry v našich tělech jsou právě tzv. čakry. Čakry jsou energetická centra v těle každého z nás, kterými proudí prána, tedy životní energie. Pokud je některá z vašich čaker zablokovaná, nemůže vaše energie volně proudit, což vytváří nerovnováhu a následně vede k fyzickým, emocionálním a duševním zdravotním problémům.

Čakry byly poprvé popsány v hinduistických védách. Toto slovo pochází ze sanskrtu a znamená „kolo“. V lidském těle najdeme minimálně 7 základních čaker, které mohou být aktivovány pomocí manter, cvičení a meditace. Další 2 čakry byli mnoho staletí utajované, jelikož rozvíjí naši vnitřní sílu a zároveň schopnost (sebe-léčení). Každá z čaker má jinou funkci a jejich otevření, vyčištění a harmonizace dokáže navrátit do našeho organismu rovnováhu a podstatným způsobem zlepšit jeho funkci.

Tato energetická centra začínají kořenovou čakrou neboli Muladhárou, která se nachází u základny páteře, a končí u korunní čakry na vrcholu temene hlavy. Všech 7 (9) čaker lze aktivovat, vyčistit nebo podporovat různými metodami, které praktikujeme na každém semináři, kde se věnujeme aktivaci čaker a to pomocí meditace, dýchání, cvičení, využitím energie drahých kamenů a šamanských bylin, které jsou vyrobeny přímo šamanem z Amazonie a to konkrétně pro každou čakru zvlášť.

Doporučujeme absolvovat jednotlivé čakry postupně a to od 1.čakry až po 7.-(9) čakru, pokud chcete mít svoje energetické centra průchozí. V dalších odkazech se dozvíte o jednotlivých čakrách a jejich funkcích a vliv na naše tělo. Doporučujeme rozestup mezi absolvováním jednotlivých kurzů alespoň 2-3 měsíce. Je to hlavně z důvodu následného čištění harmonizované čakry a je potřeba určitá stabilizace harmonizované čakry, abychom mohli pracovat s další čakrou.

Pokud chcete odhalit energetiku svého těla, dozvědět se o sobě víc nebo jen pomoci tělu dostat se do rovnováhy a odstranit různé blokády či se duchovně posunout, tak je tento seminář pro Vás vhodný.

Srdeční čakra neboli Anaháta

Čtvrtá neboli srdeční čakra Anaháta se nachází uprostřed hrudníku. Pokud aktivujeme a harmonizujeme její energii, získáme schopnost milovat vše okolo sebe včetně sebe. Tato čakra propojuje 3 fyzické čakry (1.,2. a 3.čakra) a 3 duchovní čakry (5.,6., a 7. čakra) a je přesně uprostřed. Proto tato čakra otevírá bránu k poznání duchovního světa a zároveň je centrem rovnováhy ve všech oblastech. Posiluje pocity lásky, soucitu a empatie. Pokud je otevřená a  v rovnováze, přináší nám harmonický život a rovnocenné vztahy na pracovišti i doma. Zbaví nás pocitu vlastnění, kontroly a pocitu sobeckosti. Učí nás milovat bez podmínek a vytvářet v sobě i okolo bezpečný prostor pro růst. Stáváme se tak magnetem šťastných proměn a událostí, i když se to prvně nemusí tak jevit.

Barva čakry: jarní zelená
Mantra čakry: JAM
Oblast: střed hrudníku
Vhodná fototerapie: hloch, vstřebatelný draslík, veškerá listová zelenina

Jak se na akci připravit

S sebou na harmonizaci určité čakry budete potřebovat: přezůvky, oblečení v barvě harmonizované čakry, podsedák, deku či spacák, uzavíratelnou láhev, psací potřeby a odvahu odhalit a změnit kus sebe.

Doporučujeme při práci s čakrami již 3 dny před školením nepít alkohol, nejíst maso ani nic sladkého (myšlena sacharóza) pro efektivnější očistu a lepší koncentraci. V den harmonizace doporučujeme pouze lehký oběd. Po školení doporučujeme alespoň jeden den klidový režim na zpracování informací. Může také docházet i k energetickým změnám, které vyžadují klidový režim.

Drobné občerstvení zajištěno včetně nápojů. 

Fotky z předešlých akcí

Jak objednat školení?

Základní informace

Momentálně nabízíme pouze naše vlastní školení, semináře a vícedenní akce. Občas máme na některé akci hosty jak z ČR, tak ze zahraničí. U každého školení je vždy popsáno, co je v ceně. U jednodenních či vícedenních akcí bývá v ceně vegetariánská strava. U vícedenních akcí také ubytování. 

U školení je také zároveň uvedené, kde se koná. Dopravu na místo akce si zajišťuje každý sám. U akce máte také vždy uvedeno, co je vhodné si vzít s sebou a jak se na akci případně připravit. Když byste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nám  na e-mail office@sshantiheal.cz.

Nejčastější otázky

Jak objednat školení nebo jinou akci

U každého školení nebo vypsané akce je vždy tlačítko přihlásit se na školení. Když na něj kliknete, tak vás přesměruje na závazný objednávkový formulář, kde uvedete své fakturační údaje, na které vám následně vystavíme faktur a případně si navolíte další parametry týkající se školení, pokud nabízí více možností. 

Jak se školení platí

Školení se platí na základě vystavené faktury bankovním převodem. Fakturu většinou vystavujeme 1-2 týdny před konáním školení, kdy máme zadané objednávky od dostatečného počtu účastníků, aby se akce mohla konat. Pokud se objednáváte na poslední chvíli a je na školení ještě volné místo, vystavujeme a zasíláme fakturu v nejbližším možném termínu. 

Kde najdu informace, co si na akci vzít s sebou

Tyto informace naleznete vždy na stránce konkrétního školení či akce. Doporučujeme si informace prostudovat vždy před přihlášením na školení, ať víte, s čím je třeba počítat. 

Mám se na akci nějak připravovat?

Některé akce jsou velmi specifické, tak je dobře se na ně i připravit dle instrukcí na stránce školení. Pokud u školení žádné instrukce nejsou, není třeba na akci žádná speciální příprava.  

Obchodní podmínky

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí Obchodními podmínkami e-shopu. Formulář po odstoupení od smlouvy je k dispozici zde.

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu osobních údajů naleznete na této stránce.

Rychlý kontakt

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Sshanti Heal s.r.o.
IČ: 05449758
Nejsme plátci DPH

E-mail: info@sshantiheal.cz

Adresa provozovny:
Hotel Labe, dveře č. 306
Masarykovo nám. 2633, Pardubice

Pracovní doba:
dle předchozí domluvy